Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën surprizën që është jashtë normales

Amarda Toska feston sot ditëlindjen dhe urimet kanë qenë të shumta. Por surprizën më të bukur e ka marrë nga bashkëshorti i saj, Ermal Mamaqi.

Në të njëjtën ditë me ditëlindjen e Amit, Ermali kishte seminarin "Mendo Ndrysho Fito" dhe para dhjetërave njerëz vendosi ta surprizojë Amin që ishte ulur në rreshtat e parë. 

Ami postoi disa foto nga surpriza ku shihet me një tufë trëndafilash jo dhe aq të zakontë.

“Çdo gjë që bën për mua është më shumë se normalja….Si këto pemë me tre?ndafila sot”, shkruan Ami.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃