“Është si psikiatri”, ish-banori i Big Brother habit me deklaratën e tij

PANORAMAPLUS/ Anaid Kaloti është një nga ish-konkurrentët e formatit të ‘Big Brother” i cili shpesh-herë ka folur lidhur me ngjarjet e ndodhura në këtë format si dhe personazhet që bëhen pjesë e tij.

Gjatë këtij edicioni të “Big Brother Vip’ ai ka ndarë me ndjekësit komente dhe gjykime nga loja e secilit si dhe të pathënat, të cilat kanë qenë jo pozitive.

Si rrallë herë, ish-fituesi ka folur edhe për eksperiencën e tij në këtë format.

Ndonëse ai ia doli të fitonte, Anaidi është shprehur se i është dashur gati 2 vjet të marrë veten.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃