Fati juaj sipas Yjeve : Parashikimi i yjeve nga Paolo Fox, 3 mars 2022

Dashi: Sot jeni shumë aktiv. Është një kohë e mirë për t’iu afruar dikujt që ju intereson. Në këto ditë mund të merrni një konfirmim për dicka që e keni pritur prej kohësh, duke qenë se sapo keni kaluar një periudhë të vështirë.

Demi: Jeni vërtet plot dashuri. Nëse jeni beqarë, bëhuni gati që të përjetoni një eksperiencë të re. Në punë ruani qetësinë, merrni kohën tuaj për të kryer detyrat, në të kundërt do të humbisni kohë, gjë që ju sjell probleme.

Binjakët: Bëni kujdes në historinë tuaj të dashurisë, mund të kthehen disa probleme të së shkuarës. Mundohuni t’i harroni ato. Në punë mund të ketë një atmosferë ndryshimi, të paktën nëse keni biznesin tuaj.

Gaforrja: Për pak ditë do të keni Venusin në shenjën tuaj dhe do të jeni në gjendje të shprehni ndjenjat tuaja. Puna është gjithashtu interesante pasi ekziston mundësia që të riktheheni më të fortë se kurrë.

Luani: Jini të sinqertë në dashuri, mos kini frikë nga asgjë dhe gjithçka do të ecë si mos më mirë. Nga ana tjetër mund të jeni të nevrikosur, por dikush po përpiqet të rikuperojë një rol, ndaj mos prisni takime në këtë periudhë.

Virgjëresha:  Qetësohuni dhe reflektoni. Shmangni debatet që mund t’i zgjidhni brenda pak ditësh. Në punë mund të realizoni një bashkëpunim të ri.

Peshorja:  Ka një atmosferë ndryshimi në dashuri: situata ju fton të bëni takime të reja dhe miqësitë mund të jenë interesante. Në punë mund të keni një koleg të ri ose mund të vijë një shef i ri.

Akrepi: Nëse nuk jeni të qartë për historinë tuaj të dashurisë, ndoshta deri të dielën do t’ju duhet të kërkoni një shpjegim. Në punë nuk ndiheni mjaft mirë pasi muajt e fundit ka pasur disa vështirësi.

Shigjetari: Jeni të lodhur për një cështje në romancën tuaj, por për momentin duhet ta mbani situatën nën kontroll. Edhe në punë duhet të rikuperoni qetësinë e brendshme: mund të rikuperoni me partnerin por ende ka diçka që ju shqetëson.

Bricjapi: Falë ndikimit të Afërditës, çiftet do të përjetojnë disa momente të bukura dhe të bëjnë planet për të ardhmen. Në punë jeni në drejtimin e duhur, ndaj vazhdoni kështu.

Ujori: Në dashuri situata është mjaft pozitive: të dielën vjen një pikë kthese, me Venusin dhe Marsin në shenjë. Në punë duhet të ndryshoni diçka dhe për këtë duhet të keni vendosmëri.

Peshqit: Juve po lini në të shkuarën çdo shqetësim që keni pasur. Jini të vëmendshëm ndaj marrëdhënieve që krijoni në këtë periudhë, ato mund të japin fryte muajin e ardhshëm. Në punë duhet të jeni të durueshëm dhe diplomatikë.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃