“I moshuari pranë meje po sheh porno”/ 19-vjeçarja në avion i ankohet stafit, e zhvendosin në klasin e parë

Si mund të zhvendoseni nga klasi ekonomik në klasin e parë në avion? Një pyetje të tillë duket se i ka gjetur zgjidhje një 19-vjeçare në Britaninë e Madhe.

videoavioni

Melanie Schofield ka publikuar në rrjetin social Tik-Tok një foto ku shkruan:

“Kur një i moshuar që qëndron i ulur pranë teje në avion, fillon të shikojë pornografi, dhe ti lajmëron stafin dhe ata të dërgojnë në klasin e parë”.

Ajo është shprehur për median britanike Daily Dot se i moshuari filloi të shohë pornografi që ku u rul në vendin e tij në avion.

“Ai u shtriq sa të mundej dhe më dukej sikur donte të më prekte. I hapi të dy krahët duke u futur dhe në pjesën time”.

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃