Larg ‘glamurit’ të Instagramit/ Pasi mohoi shtatzëninë, ja si duket Xhensila në koncert

PANORAMAPLUS/ Ndonëse ajo i mohoi zërat se është në pritje të ëmbël, fotot e fundit të Xhensila Myrtezajt që po qarkullojnë në rrjetet sociale ngrejnë dyshime për të kundërtën.

E gjitha nisi nga një foto e postuar nga këngëtarja e njohur nga pushimet e saj dhe familjes në SHBA. Në foton në fjalë ajo pozonte me Ajkën e cila i shihte barkun. Këto poza zakonisht i kemi parë që nënat i realizojnë me fëmijët e tyre kur janë në pritje të ëmbël, andaj menjëherë njerëzit nisën të komentojnë se ajo do bëhet nënë sërish.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃