“Ma çoi personalisht”/ Klea Huta zbulon ‘mesazhin’ që i dërgoi Maluma

PANORAMAPLUS/ Këngëtari me famë botërore Maluma do mbajë një koncert në Tiranë që i ka entuziazmuar të gjithë. Ndonëse përkon me një periudhë aspak të këndshme për gjithë botën, ky është koncerti i parë i një artisti të një kalibri të tillë në vendin tonë.

Edhe Klea Huta është gëzuar nga ky lajm dhe madje ka bërë edhe një batutë në rrjetet sociale me ndjekësit e saj. Ajo ka publikuar në Instastory videon ku ylli kolumbian përshëndet Tiranën dhe i fton të marrin pjesë në koncert. Mirëpo, vëmendje ka marrë mbishkrimi i aktores. “Ma çoi personalisht. Tregoja…

VIJO LEXIMIN NE PANORAMAPLUS.AL (KLIKO KETU)

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃