‘’Mos je gjë lezbike?”/ Eva Murati i përgjigjet ndjekësit: Hej Zot a s’keni…

PANORAMAPLUS/ Prezantuesja sportive, Eva Murati mbetet absolutisht një prej femrave më të bukura të ekranit shqiptar. Së fundmi, moderatorja është bërë pjesë e një mini-intervistë në Instagram, ku ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private me ndjekësit.

Njëri nga ata e ka pyetur Muratin mbi seksualitetin e saj duke i thënë se mos është lezbike pasi e ka parë të shoqëruar më së shumti me vajza.

“Mos je gjë lezbike veç me femra të shoh”, është kjo pyetja e ndjekësit.

Sakaq, moderatorja e ka marrë këtë me sportivitet dhe ka treguar se nuk është lezbike.


‘’Hej Zot dhe këtë kishim mangët. Del me vajza, je lezbike. Del me djem, qënke e lidhur. Jam straight. Apo s’keni ça diksutoni 3 orë më kafe?,’’ ka shkuar Murati në Instagram.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃