Paradë barku në Instagram: Nga Engjëll tek Kristina, gjithë VIP-at që e zbuluan sot që janë shtatzënë

Sot më 8 Mars, disa nga vajzat tona të ekranit kanë zgjedhur të ndajnë lajmet e ëmbla. Modelja Kristina Bakiu, ish-konkurrentja e "Love Story" Engjëll Lengo dhe moderatorja Dojna Mema kanë zbuluar se janë shtatzënë.

Kristina ndau 3 foto me barkun e rrumbullakosur dhe tregoi se është në javën e 30 të shtatzënisë.

Engjëll publikoi foto krah partnerit të saj, këngëtarit Vani Gjuzi duke treguar dhe barkun me fustanin e zi të ngushtë.

Ndërsa Dojna postoi një video në natyrë ku tregonte barkun dhe shkruante fjalë emocionuese: "Fjalet s’me mungojne kurre, por qe te pershkruaj ate qe ndiej tani, do te me duhej ti krijoja. Ndaj po te le ty mam te flasesh, me rrahjet e zemres sate".


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃