Pas Big Brother VIP, ku do ta shohim Arbana Osmanin?

Pas finales së "Big Brother VIP", Arbana Osmani shijoi pushimet në Maldive me partnerin Eduartin dhe dy fëmijët Jonin dhe Diellin. Mirëpo tani fansat e kërkojnë sërish në ekran.

E pyetur në Instagram nëse do e shohim në ndonjë projekt televiziv së shpejti, moderatorja u përgjigj se do të marrë disa kohë pushim nga ekrani. 

Në natën finale të "Big Brother", Arbana zbuloi se është shtatzënë dhe tani duket se do e shijojë në qetësi pritjen e ëmbël.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃