Pas shakasë së tij me Donaldin, Ermal Mamaqi ka dy fjalë drejtuar Beatrixës dhe Borës

PANORAMAPLUS/ Gjatë ditës së sotme, në emisionin “ABC-ja e mëngjesit” ishte i ftuar Ermal Mamaqi, i cili komentoi gjatë pjesën e “debatit” që u bë kur ai ishte pjesë e darkës në “BBV”.

Një batutë e tij, ku përmendi Bora Zemanin shkakoi shumë pakënaqësi  për Beatrix Ramosaj e cila nuk pranoi të ishte pjesë e një darke me banorët.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃