Pasi u përfol se është shtatzënë për herë të dytë, Xhensila Myrtezaj zbulon të vërtetën: Një vëlla ose një motër është…

PANORAMAPLUS/ Një foto e postuar nga këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj me vajzën e saj Ajkën ka ngritur dyshime te ndjekësit se ajo mund të jetë shtatzënë. Por, artistja ka vendosur tu japë fund gjithë aludimeve dhe ka sqaruar si qëndron e vërteta.

Këngëtarja është kontaktuar nga “Prive” në lidhje me tashethemet që qarkulluan në rrjet se ajo është në pritje të fëmijës së dytë. Ajo u shpreh se lajmi nuk është i vërtetë, megjithatë ajo dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë plane për një fëmijë tjetër.

“Nuk është e vërtetë. Një vëlla ose një motër është në…

VIJO LEXIMIN NE PANORAMAPLUS.AL (KLIKO KETU)

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃