Piloti prezanton Monikën me familjen e tij


Piloti Arbër Xhaja që tani është bërë i njohur edhe për publikun nga parashutat në "Big Brother VIP", me anë të një video në Instagram ka treguar se sot ka prezantuar Monika Lubonjën me familjen e tij.

“Përshendetje do ju prezantoj me dy dashuritë e mia, atë reale dhe atë platonike”, u shpreh Xhaja. 

Monika tani është mikeshë shumë e mirë edhe e familjes së pilotit, me të cilin u njoh gjatë qëndrimit në Big Brother.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃