“Po të lë ty mam të flasësh me rrahjet e zemrës tënde”- Dojna Mema dhe Vlashent Sata prindër për herë të parë, moderatorja publikon videon e ëmbël

Moderatorja Dojna Mema, mbetet një ndër më të sukseshëm të botës së televizionit.

Projekti i fundit që ajo kishte marrë në zotim ishte  moderimi i “Fun Club-it” ku mund të themi me plot bindje se ja doli me sukses.

dojna mema (2)

Ditën e sotme, në festën e grave ajo ndau me ndjekësit e saj në Instagram lajmin se është në pritje të ëmbël për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj Vlashent Sata do të bëhen prindër së shpejti. LEXONI ARTIKULLIN DUKE KLIKUAR KETU

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃