Rastësi? Ish-e dashura e Dj Dagz në të njëjtin lokal me Einxhel Shkirën dhe artistin

PANORAMAPLUS/ Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, po e shijojnë romancën e tyre duke u shfaqur kudo bashkë dhe të pandarë. Çifti duket se e frekuentojnë shumë shpesh jetën e natës.

Moderatorja ka postuar në profilin e saj në Instagram disa story ku tregon se ndodhet në një nga lokalet e njohura në Tiranë por në të njëjtin ambient duket se ka qenë dhe ish e dashura e Dagz, Ariana Berisha, e cila ka postuar gjithashtu imazhe të lokalit duke i bërë tag vendit.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃