Adriana Matoshi guxon sërish me veshjen pas kritikave, ja paraqitja e saj e fundit

PANORAMA PLUS/ “Veshjet e mia gjithmonë janë artistike dhe askush nuk vendos si unë vishem në Kuvend.”- deklaroi aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi një javë më parë dhe vijon t’i qëndrojë kësaj.

Edhe në seancën e radhës parlamentare ajo ka guxuar duke i qëndruar besnike stilit të saj. Këtë herë aktorja u shfaq me veshje serioze, golf dhe xhaketë të zezë, por për ta bërë sa më autentike ajo kishte vendosur edhe një palë syze dielli. Dhe jo nuk i hoqi as në Parlament.

Aktorja duket se e ka menduar si detaj të rëndësishëm të veshjes dhe e ka mbajtur këtë aksesor edhe brenda. Syzet ishin të zeza dhe elegante me xham që lejonin t’i dukeshin sytë teksa kishin dy zinxhirë anash.

Kjo paraqitje e deputetes vjen një javë pasi u kritikua për veshjen e saj në Kuvend. Adriana u shfaq e veshur me një bluzë me kapuç, fund dhe atlete. Gjë e cila nuk u prit aspak mirë nga njerëzit që e kanë kritikuar në rrjetet sociale….

VIJON…LEXO LAJMIN E PLOTE NE PANORAMA PLUS (KLIKO KETU)

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃