PANORAMA PLUS/ Konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ka zbuluar së fundmi se shumë shpejt do të sjellë një projekt muzikor me këngëtarin e njohur Mandi Nishtullën.

Ai ka treguar se projekti është pritur mjaft mirë nga publiku dhe se shumë shpejt do të dalë në tregun muzikor.

Mevlani zbuloi për “Shqipëria Live” se në klip do të jetë dhe miku i tij i cili gjithashtu është dhe opinonisti i programit të dashurisë, Arjan Konomi.

Moderatori e ka ngacmuar këngëtarin duke e pyetur se sa e ka paguar opinonistin për të qenë pjesë e saj ndërsa ky i fundit është përgjigjur se Arjanit i jep ‘dreka dhe darka çdo ditë’. Më pas shtoi se pjesëmarrja e tij është thjesht në mënyrë shoqërore.

“Arjanit i japim dreka dhe darka çdo ditë….

VIJO LEXIMIN E PLOTE NE PANORAMA PLUS (KLIKO KETU)

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃