Beatrix dhe Donald mund të bashkëpunojnë me njëri-tjetrin. Tiri Gjoçi, që njihet dhe si miku ngushtë i aktorit dhe binjakut të tij, Romeos, ka treguar detaje nga marrëdhënia mes Beatrix dhe Donaldit. Ai ka thënë se ekziston mundësia që të sjellin një bashkëpunim muzikor.

“Pse jo, nuk është se e kam menduar po do të isha i hapur për çfarëdolloj bashkëpunimi, jo vetëm me Triksën por edhe fundja edhe me vëllezërit Veshaj. Kështu që nuk ka asnjë lloj problemi.”– tha ai.

Sa i përket marrëdhënies së dyshes, miku i aktorëve binjakë thotë se nuk i takon të përfshihet për atë që Beatrix dhe Donaldi përjetuan.

“Vëllezërit janë shokët e mi, miqtë e mi, ashtu si edhe Triksa. Dhe çfarë ka ndodhur mes tyre, ka ndodhur mes tyre dhe nuk më takon të përfshihem te kjo gjëja. Mund të kem bërë disa komente rreth Big-ut që njerëzit kanë gjetur shkak që të kapen me këtë gjë, por… kaq dmth.”– treagoi ai.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃