Futbollisti i Barcelonës, Serxhio Buskets, është një nga lojtarët më të mirë të këtij brezi në skuadrën katalanase, i cili e ka ndihmuar skuadrën të arrijë shumë trofe të rëndësishëm.

pjimage (16)

Gjithashtu ai është dhe i martuar me Elena Galerën, e cila cilësohet si një prej partnereve më të nxehta në Spanjë. Por duket se mesfushori ka pëlqime të tjera më të mëdha, se sa marrëdhënia seksuale me bashkëshorten e tij.

Në një intervistë, Buskets vendosi të përgjigjet si Pike kur u pyet për këtë temë, duke thënë se pëlqen më shumë futbollin se sa seksin.

“Në futboll, lumturia zgjat tre ose katër ditë, nga ana tjetër, në seks zgjat vetëm një minutë”, ishte përgjigja që dha spanjolli.

123

1

9

5

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃