Trim Ademi, ose i njohur me emrin artistik Capital T është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun. Këngët e tij janë hite, ndërsa veç artist, Capital T njihet edhe si bamirës ku ndihmon familjet shqiptare me gjendje ekonomike të vështirë. Kohët e fundit, reperi nga Kosova ka treguar se do të jetë pjesë e filmit të titulluar “Jericho Ridge”.

Filmi i regjisorit Will Gilbey, fitues i çmimit Bafta ka bërë pjesë të këtij prodhimi kinematografik edhe reperin Capital T. Ky i fundit është është shprehur shumë i emocionuar që po fillon këtë rrugëtim të ri në krah me aktorët e njohur si Nikkki Amuka Bird, po ashtu të nominuar në çmimet Bafta.

Capital T shkruan në rrjetet sociale:

Ishte absolutisht e mrekullueshme të ishe pjesë e kësaj, gjithashtu një falënderim i madh për ekipin më të mirë, secili individ që punoi për këtë/

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃