PANORAMA PLUS/ Këngëtari i njohur Stresi dhe moderatorja Einxhel Shkira kanë pasur një shoqëri të mirë me njëri-tjetrin deri në mometin kur reperi “shpërtheu” në ofendime ndaj saj, pasi moderatorja u shpreh kundër protestave të dhunshme, ku ishte pjesëmarrës edhe reperi.

Që prej asaj kohe miqësia e tyre është u prish teksa herë pas here Stresi ka folur në intervista të ndryshme në lidhje me ‘sherrin e tyre virtual’ duke dhënë deklarata të forta ndaj Einxhelit.

Mirëpo ditën e sotme në programin “E diell”, këngëtari duket se nuk ka më të njëjtin mendim për modelen. Gjatë një sfide me lojën me vezë, moderatorja e programit i ka kërkuar artistit t’i kërkonte falje publike Shkirës për të gjitha deklaratat dhe ofendimet që ka bërë kundrejt saj.

Stresi nuk ka kundërshtuar aspak teksa u shpreh se nuk është natyra e tij të merret me femra por midis tyre pati disa keqkuptime dhe i kërkoi falje publike. Sipas tij ajo është një vajzë e mirë pavarësisht të gjithave dhe shtoi se në “Big Brother” ishte një banore e fortë.

“Në radhë të parë natyra ime nuk është të merrem me femra, por normalisht situata ishte ndryshe dhe i kërkoj femre sidomos Einxhel. Është vajzë shumë e mirë pavarësisht se…

VIJO LEXIMIN E PLOTE NE PANORAMA PLUS (KLIKO KETU)

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃