E papritur në koncertin e Taynës, të pranishmit shpërthejnë në të shara

PANORAMA PLUS/ Një situatë e papritur ka ndodhur në një nga koncertet e fundit në Taynës.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video të një prej performancave të fundit të këngëtares në Itali. Mirëpo, në një moment të pranishmit kanë nisur të shajnë Serbinë në kor sikurse mund ta shihni në videon e mëposhtme. Duket se situata është qetësuar vetëm pas ndërhyrjes së artistes.

Skena të tilla nuk janë të panjohura, sidomos në botën e futbollit apo organizimeve të shumta që mund të lidhin vendin tonë me Serbinë. E kaluara dhe problemet e ndryshme politike mes dy vendeve nuk kalojnë pa reagime as nga qytetarët. Megjithatë, një situatë e tillë nuk zgjedh asgjë.

LEXO LAJMIN E PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃