EKSKLUZIVE/ Djemtë e Tom Doshit rrahën policët, qytetarja tregon sherrin: Tmerr me sy, Zoti na ka ruajt!

Djemtë e Tom Doshit janë shpallur në kërkim nga policia, pasi kanë dhunuar dje efektivët e policisë dhe një 38-vjeçar. Mësohet se ata janë konfliktuar fillimisht me 38-vjeçarin në zonën e ish-bllokut dhe më pas kanë goditur edhe efektivët e policisë. Ndërkohë një qytetare ka treguar për sherrin, pasi ka qenë vetë e pranishme. Ajo tregon se ishte një tmerr i vërtetë, pasi personat e përfshirë nuk i kanë kursyer grushtat ndaj njëri-tjetrit. Ndër të tjera, ajo tregon se sherri ishte aq i agravuar sa rrezikoheshin edhe personat aty pranë.

Qytetarja tregon:

Plerat e mutit mos befshin piken e hajrit se kemi pare temerr me sy ne ambjentet e punes. Nuk di brez muti nuk kam fjal ishallah e gjetshin nga ndonje hund lesh skam fjal per ate qe kemi heq die nga keta horrat. Po kam pare cdo gje, kam qen prezent aty, sdi zoti na ka ruajt. Ishte i frikshem
FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃