“Është me fat që është gjallë”/ Aksidentohet aktori i njohur, ja si është gjendje e tij

PANORAMA PLUS/ Aktori Jared Padalecki ka pësuar një aksident të frikshëm me makinë këtë të dielë, por raportohet se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Lajmin e bëri të ditur miku i tij, Jensen Ackles, i cili i ftuar ishte në një kongres të “Supernatural”.

“[Padalecki] ju dërgon dashurinë e tij. Unë fola me të dje. Ai është i trishtuar që nuk mund të jetë këtu.”– iu tha ai fansave.

Më tej ai tha se Jared është në gjendje të mirë shëndetësore, duke ndarë edhe disa detaje nga aksidenti.

“Ai pësoi një aksident shumë të frikshëm me makinë,” tha Jensen . “Ai nuk ishte duke vozitur. Ishte në sediljen e pasagjerit dhe është me fat që është gjallë.”

VIJON…LEXO LAJMIN E PLOTE NE PANORAMA PLUS (KLIKO KETU)

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃