FOTO/ Fanse e zjarrtë e sporteve, ja kush është modelja s*ksi nga Holanda që po çmend rrjetin

Modelja seksi nga Holanda, Vera Dijkmens, është padyshim një fanse e zjarrtë e sporteve të ndryshme.

pjimage (23)

Bukuroshja ka pozuar së fundmi disa foto ku shfaq në pah format e saj të nxehta nga fusha të ndryshme sportive, si futboll, tenis, volejboll apo dhe basketboll.

Duket se ajo ka marrë një famë të madhe në rrjet, ku numëron mbi 5 milionë ndjekës në “Instagram”.

1

2

3

4

5

0

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃