FOTO/ Njihuni me të dashurën e djalit të Inva Mulës dhe Pirro Çakos

Anthony Çako, djali i këngëtarëve shqiptarë, Inva Mula dhe Pirro Çakos, është munduar të jetë larg vëmendjes dhe famës së prindërve të tij.

Megjithatë nuk mungon kurioziteti në lidhje me jetën personale të 26-vjeçarit, i cili ka një profil aktiv në rrjetin social Instagram.

Ai e ka bërë prej kohësh publike lidhjen e tij me bukuroshen Alice Blue, dhe postimet e përbashkëta me të apo dedikimet romantike janë të shpeshta në profilet e tyre.

Së fundmi e dashura e Anthony kishte ditën e lindjes dhe nuk ka munguar urimi nga ana e muzikantit i cili bëri një postim në Instastory të Alice në një ambient mjaft romantik.

“Vajza e ditëlindjes”- shkroi ai shoqëruar me një zemër.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS.AL

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃