I riu largohet nga shtëpia pa lënë gjurmë/ I ati alarmon policinë: Gjejeni, vuan nga një sëmundje

Një 34-vjeçar me iniciale Sh.B. është larguar nga banesa e tij në Korçë pa lënë gjurmë. Ka qenë i atij i ti Q.B. 62 vjeç ai që ka alarmuar policinë. Deri në këto momente i riu nuk është gjetur, ndërsa sipas njoftimit të policisë ai vuan nga probleme të shëndetit mendor.

“Në Komisariatin e Policisë Pogradec, është paraqitur shtetasi Q. B., 62 vjeç, banues në Pogradec, i cili ka kallëzuar se i është larguar nga banesa djali i tij shtetasi Sh. B., 34 vjeç, që vuan nga sëmundje të shëndetit mendor. Materialet i kaluan Prokurorive së Rretheve Gjyqësore Korçë e Pogradec për veprime të mëtejshme.”-njofton policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃