Dojna Mema dhe, Vlashent Sata, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja dhe këngëtarja anë treguar se po presin ardhjen në jetë të një djali. Ndërkohë ditën e djeshme, ajo ka bërë ekon morfologjike. Imazhi i ekos ka bërë konfuz Dojnën dhe Vlashentin, ndërsa kanë treguar se kanë parë një pamje të qartë të tipareve të bebushit. Dojna ka shtuar se kjo e ka konfuzuar atë dhe Vlashentin, pasi të dyve iu ngjan si vetja e tyre.

“Këto janë takimet më të bukura në botë. Sot bëmë ekon morfologjike e cila është shumë e rëndësishme dhe falë Zotit gjithçka është në rregull, madje kemi edhe një pamje më të qartë të tipareve te bebushit. Jemi pak konfuze se Vlashentit i duket si vetja, ndërsa mua, kopja ime”, ka shkruar moderatorja.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃