Konkurrenti gjysmë i zhveshur “çmend” Rita Orën me performancën e nxehtë: Unë të dua! A është…

PANORAMA PLUS/ Rita Ora u përball me diçka që nuk e priste kur ktheu karrigen e saj për një konkurrent në The Voice of Australia ku ajo është anëtare jurie.

Këngëtarja me origjinë shqiptare u shfaq e habitur nga ajo që pa pasi ktheu karrigen, ndërsa edhe kolegët e saj patën një reagim të ngjashëm. Bëhet fjalë për konkurrentin, Richard Tanumi, i cili dhuroi një performancë të nxehtë në studion e talent showt.

Ndërsa 36-vjeçari vazhdonte të këndonte, Rita u ngrit nga karrigia dhe filloi të…

VIJONI LEXIMIN E ARTIKULLIT TE PLOTE NE FAQEN E PANORAMA PLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃