PANORAMA PLUS/ Kylie Jenner është rikthyer në qendër të vëmendjes dhe ka shkëlqyer në eventin e parë të madh ku është shfaqur që prej lindjes së djalit.

Kylie-Jenner-Panorama-Plus

Kylie nuk mungoi në premierën e “Kardashians” në Hollywood, ku mbërriti më vonë se të tjerët duke marrë gjithë vëmendjen. Ajo kishte veshur një fustan të ngushtë të bardhë latex. Fustani kishte një të çarë te pjesa e dekoltes të zbukuruar me lule. Veshjen ajo e plotësoi me një palë çizme të bardha të gjata.

Kylie dukej super në formë me një makeup minimalist dhe flokët e kapura. Sipas E!News Kylie qëndroi pak në festën që u mbajt mbrëmjen e djeshme dhe më pas u largua.

LEXO LAJMIN E PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃