“Më keni ngatërruar me Malumën”/ Ish-konkurrentja e Për’puthen i hedh Olsi Bylykut reçipetat në skenë, ja si reagoi ai (VIDEO)

Aktori dhe këngëtari Olsi Bylyku ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në një koncert në Tiranë. Teksa ai po performonte, ish-konkurrentja e Për’puthen, Ina Kollçaku i ka hedhur reçipetat në skenë.

“Kush i ka hedhur këto, mos i ka hedhur ndonjë çun, ore mos më keni ngatërruar me Malumën, nejse po i lë aty hajde merreni nga ora 4”- shprehet Olsi Bylylku me humor.

Olsi ishte i shoqëruar në koncert edhe nga e fejuara e tij, Egli Tako e cila u shfaq edhe nën shoqërinë e konkurrentes së Për’Puthen.

Vetë ina Kollçaku ka shpërndarë fragmentin në Instastory ku shkruan: “Më tha as te Maluma s’ke shkuar, këtu do vish. Duhet të bëja diçka.

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃