Nami në TikTok/ ‘Hajde shqipe! Rruga radhës me gomone për Angli’ Vetëm kërkesa serioze

TikToku është kthyer në një platformë marketuese edhe për shërbime për të cilat s’jua kishte marrë ndonjëherë mendja. Janë hapur edhe profile që pranojnë vetëm kërkesa serioze për të ikur me gomone për Angli.

Në videot e postuara në rrjetin social, është lënë edhe numri i telefonit për ata që duan të kontaktojnë për të shkuar. Videot rrëqethëse me gomone në mes të detit janë sfida që ndërmarrin shqiptarët për një jetë më të mirë.

Jetesa e vështirë në vend ka bërë që populli të vërë në rrezik edhe jetën për t’i shpëtuar kësaj qeverisjeje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃