Në 27-vjetorin e ditëlindjes, Gigi Hadid rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me look-un e saj

PANORAMA PLUS/ Modelja e njohur, Gigi Hadid, ka festuar ditëlindjen e saj 27-të në Zero Bond në New York City të shtunën.

Supermodelja dukej mahnitëse e veshur me një kostum të bardhë i gjithi me dantella që përfshinte një bust, pantallonat transparente dhe me një xhaketë të gjatë.

Gjithashtu i kishte kombintuar me një palë taka të bardha me majë.

LEXO LAJMIN E PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃