Pas mpikjes së gjakut në tru, Hailey Bieber iu nënshtrua një operacioni në zemër: Ishte e frikshme

PANORAMA PLUS/ Hailey Bieber iu nënshtrua një operacioni në zemër pasi pësoi një “mini infarkt” muajin e kaluar.

Supermodelja 25 vjeçare zbuloi se kohët e fundit i është nënshtruar një operacioni (PFO) pas një problemi në zemrën e saj. “Shkoi shumë mirë … Unë jam duke u rikuperuar shumë mirë, shumë shpejt,” tha ajo në një video të re në YouTube, me titull “Tregimi i historisë sime”. Pasi u dërgua me urgjencë në një spital të zonës së ‘Palm Springs’ , Bieber zbuloi se ajo kishte pësuar një mpiksje gjaku në tru dhe i shkaktoi një atak ishemik kalimtar (TIA).

Megjithatë, mjekët nuk mund të kuptonin se si…

VIJONI LEXIMIN E ARTIKULLIT TE PLOTE NE FAQEN E PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃