Reagon për herë të parë mamaja e Chris Rock pas shuplakës që Will Smith i dha aktorit komedian në ceremoninë e “Oscars”

PANORAMA PLUS/ Mamaja e Chris Rock ka folur së fundmi pas incidentit që ndodhi me djalin e saj dhe Will Smith në ‘Academy Awards’.

Të premten, Rose Rock gjatë një interviste dhe diskutoi momentin kur Smith doli në skenë në Oscars dhe goditi me shuplakë aktorin, në përgjigje të një shakaje të bërë nga Smith për bashkëshorten e tij.

“Ti reagove ndaj gruas tënde kur ajo të hodhi një vështrim dhe shkove dhe ia bëre qejfin sepse ajo buzëqeshi kur ndodhi incidenti”, tha Rose.

LEXO LAJMIN E PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃