Rrahu një grua dhe i vodhi telefonin e lekët, arratiset 19-vjeçarja në Tiranë

Një 19-vjeçare në Tiranë është shpallur në kërkim nga policia pasi ka dhunuar një 46-vjeçare. Mësohet se e reja është konfliktuar fizikisht me 46-vjeçaren me iniciale D.K, i ka vjedhur telefonin dhe një shumë parash.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetases M. L., 19 vjeçe, pasi është konfliktuar fizikisht me shtetasen D. K., 46 vjeçe dhe i ka vjedhur asaj, telefonin dhe një shumë parash.
FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃