Bora Zemani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto të publikuar së fundmi në Instagram. Ajo shfaqet pa pikë grimi në fytyrë, e buzëqeshur dhe me një kapele në kokë.

Komentet kanë qenë të shumta, por ajo që bie në sy është se ndjekësit e kanë krahasuar moderatoren me Einxhel Shkirën.

“Mendova se ishte Einxhel. Sa ngjashmëri në këtë foto”, “like nëse ju duk si Einxhel”, “Thashë se ke hedhur Einxhelin”, “Si Einxhel më je dukur këtu”, “Si Einxhel dukesh”, “Si Einxhel këtu”, “Einxhel je ti?”, janë vetëm disa nga komentet e tyre.


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃