U divorcuan nga partnerët pasi u njohën në xhirimet e filmit/ Dy yjet e Hollywood martohen në fshehtësi! Detaje nga ceremonia sekrete

Dy yjet e Hollywood, Ewan McGregor dhe Mary Elizabeth Winstead janë të martuar.

mc gregor

Çifti u martuan në një ceremoni intime në shtëpinë e tyre në zonën e Topanga Canyon, Los Angeles gjatë fundjavës, thanë burime për Page Six.

Në dasmën e aktorëve raportohet se ishin të ftuar vetëm miq të ngushtë dhe familjarë të tyre.

“Janë çift i adhurueshëm, mjaft modestë”, tha burimi.

Aktorët u takuan për herë të parë në vitin 2016 gjatë xhirimeve të serialit të njohur FX, por në atë kohë të dy ishin të martuar.

37-vjeçarja Winstead në vitin 2017 bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj prej shtatë vitesh, Riley Stearns.

Në të njëjtin vit, McGregor, 51 vjeç, gjithashtu bëri kërkesë për divorc nga bashkëshortja Eve Mavrakis, pasi u pa duke u puthur me aktoren në Londër.

Aktori i “Star Wars” ka katër fëmijë me Mavrakis: Clara, 26-vjeçe, Esther, 20, Jamyan, 20 dhe Anouk, 11.

Tre vjet pasi dyshja dolën publikisht në ekran si të dashur, vajza e madhe e McGregor njoftoi se çifti kishte mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë të quajtur Laurie.

Çifti e ka mbajtur lidhjen e tyre relativisht private, por thashethemet për fejesë u përhapën në mars kur Winstead u pa me një unazë me diamante në dorën e majtë në Producers Guild Awards.

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃