U shfaqën vetëm/ Pse Dagz dhe Pm nuk ishin krah Einxhel dhe Sarah në ditëlindjen e Monika Lubonjës?

Para tre ditësh Monika Lubonja festoi 54-vjetorin e lindjes dhe siç kishte paralajmëruar ka organizuar një festë mbrëmjen e djeshme me miqtë dhe ish-banorët e “Big Brother VIP”. (KLIKO)

Capture

Mes të pranishmeve kanë qenë edhe Sarah Berisha dhe Einxhel Shkira. Mirëpo, ka marrë vëmendje fakti që dy vajzat ishin vetëm dhe jo me partnerët e tyre, DJ PM dhe DJ Dagz. Por, pse munguan dy artistët në ditëlindjen e aktores?

Nga rrjetet sociale ata kanë treguar se nuk ndodhen në Shqipëri. Për shkak të angazhime profesionale dy djemtë kanë udhëtuar drejt Zvicrës. Kjo ka qenë edhe arsyeja përse ata nuk kanë marrë pjesë në festën e ditëlindjes së Monikës.

LEXO LAJMIN E PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃