Klaudia Marku me detyrë sekretare e Gjykatës së Lezhës është zhdukur në rrethana të paqarta. Ka qenë bashkëshorti i saj ai që ka denoncuar zhdukjen e saj në polici pasi edhe të afërmit kishin humbur kontaktet me të. Sipas tij, Klaudia nëna e dy fëmijëve është larguar nga banesa dhe nuk është rikthyer më. Paraprakisht dyshohet se shkak i largimit të gruas, kanë qenë konflikte familjare, por nuk përjashtohen edhe pista të tjera.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃