Një ngjarje tragjike është regjistruar në Itali. Mediat italiane shkruajnë se një 16-vjeçar, i identifikuar si Rosario, ka marrë fshehurazi makinën e babait të tij për të dalë dhe për të bërë shëtitje me të dashurën, të quajtur Giulia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃