Filtrimi mes dy punonjësve në një vend pune nuk është diçka e pazakontë, por në shumicën e rasteve e këndshme dhe që shpesh përfundon në krijimin e një familje të shëndoshë. Ne kalojmë shumë kohë me kolegët tanë, mbase kalojmë më shumë kohë me ato se pothuajse me këdo tjetër.

Meqenëse ka të ngjarë të jeni të rrethuar edhe nga njerëz me të cilët keni gjëra të përbashkëta, nuk është për t’u habitur që njerëzit bien në dashuri në punë. Një histori dashurie në punë ka nisur edhe për një 28 vjeçare dhe kolegut të saj.

Ndonëse 28 vjeçarja është e fejuar prej 4 vitesh dhe do të martohet pas gjashtë muajsh, ka rrëfyer për hotlifestylenews.com, se është e dashuruar pas kolegut të punës me të cilin ka kryer marrëdhënie seksuale disa herë dhe kjo në vendin e punës, por jo vetëm.

28 vjeçarja:

Unë kam bërë seks me një kolegun në punë, madje disa herë dhe kjo nuk është sjellja që do të prisnit nga një nuse e ardhshme. Ai është 31 vjeç dhe është një djalë i bukur dhe unë kam filluar ta shoh jetën me të edhe pse jam e fejuar.

Unë punoj për një kompani sigurimesh dhe një djalë i ri na u bashkua në departamentin tonë të IT-së. Unë kisha probleme me laptopin tim dhe ai më ndihmoi për ta rregulluar. Ai ka një stil të shkëlqyeshëm dhe një buzëqeshje tërheqëse.

Më pëlqen moda, kështu që fola me të për stilistët e tij të preferuar, ndërsa ai rregullonte kompjuterin tim. Biseduam për një orë dhe më pëlqeu aq shumë sa më erdhi keq që arriti të rregullonte kompjuterin aq shpejt pasi doja të qëndronte më shumë. Më vonë ai më dërgoi një mesazh duke më thënë se nëse do të kisha ndonjë problem tjetër dhe ta telefonoja për çdo gjë.

Ai vendosi emoj ngacmues në fund të mesazhit të tij, gjë që më ngacmoi fluturat në bark.

Një ditë tjetër më tha: "Po nxiton në shtëpi apo të pëlqen një pije?" Nuk kisha nevojë të pyeste dy herë. Shkuam në një bar dhe pimë një shishe. Më pas, ai më ftoi të shkoja në shtëpinë e tij, më tha se ishte 34 vjeç dhe jetonte me partneren e tij, por ajo ishte me prindërit e saj.

Sapo arritëm në shtëpinë e tij, ai menjëherë filloi të më puthte. Kisha pirë disa pije, por e dija mirë se çfarë po bëja kur e lejova të më zhvishte. Ne bëmë seks dhe ndihesha kaq ndryshe dhe aventureske dhe bëra gjëra që nuk i kisha bërë kurrë më parë.

Që atëherë e tutje, ne filluam të bëjmë seks rregullisht.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃