Agron Llakaj ka pyetur sot Donaldin nëse ai është bashkuar me Borën.

I ftuar në emisionin “Më lër të flas”, Agroni tha:

U bashkove me Borën? U krijua shoqata Bora-Donald dhe mua më caktuan kryetar nderi. Kudo më kapin dhe pyesin. Më thonë thuaji Donaldit se Bora është alament vajze.thuaj po.

Megjithatë edhe pse një person i shtrenjtë për Donaldin, aktori nuk i ktheu përgjigje Agron Llakajt.

Ai tha:

Kalojmë në intervistë. Babin do e lajmërojmë për çdo gjë.
FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃