Moderatori dhe analisti Mustafa Nano gjatë një interviste është shprehur se intrigohet nga bukuroshja Lady Gaga dhe se e terheq seksualisht pamja tërheqëse e saj.

Gjithashtu ai është pyetur dhe për moderatoret shqiptare si Bora Zemani dhe Ilda Bejleri ai u shpreh se nuk është se i njeh shumë, por me Lady Gagën do të flinte një natë. Nano ka përmendur gjithashtu dhe Rita Orën dhe Dua Lipën ku mes tyre preferon më shumë këtë të dytën.

“Mua më pëlqen një femër e zhveshur, edhe Lady Gaga më intrigron si vajzë. Do doja të flija me Lady Gaga, më intrigon si tip. Bora Zemanin dhe Ilda Bejlerin nuk i njoh shumë si tip. Lady Gaga ka gjëra që më tërheq. …

VIJON…LAJMIN E PLOTE E LEXONI NE PANORAMAPLUS.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃