PANORAMA PLUS/ Këngëtarja Dafina Zeqiri  e ka treguar disa herë për ndjekësit e saj se vuan nga një problem shëndetësor. Rreth një viti më parë artistja i është nënshtruar një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente.

Ajo lajmëroi asokohe përmes rrjeteve sociale se ka kryer operacionin ALC që njihet si rindërtimi i ligamentit kryq të përparmë. Por me sa duket këngëtarja na nisur të ketë përsëri probleme me gjurin e saj të djathë.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Dafina ka treguar këmbën e vendosur në një karrige dhe sipër gjurit i ka vënë një qese me akull. Krahas fotos ajo shkroi:

“Trajtim special kudo që shkon kur ke gjurin e dëmtuar”

Dafinës iu rikthye përsëri problemi në gju disa javë më parë dhe këtë ajo e bëri të ditur duke publikuar në Instastory një foto të gjuri të saj, të mbështjellë ku shkruan: “Rikthehemi përsëri”- duke treguar edhe gishtin e mesit. Gjithashtu tregoi se po merrte mjekimin e duhur dhe ndihmën e familjarëve.

 

Dafina dhe DJ Geek, emri i vërtetë i të cilit është Genc Halimi, prej vitesh po jetojnë një lidhje të konsoliduar teksa janë gjithashtu edhe…

VIJONI LEXIMIN E ARTIKULLIT TE PLOTE NE FAQEN E PANORAMA PLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃