Dhuna në familje është një fenomen që ndodh rëndomtë në shoqërinë tonë. Çdo ditë regjistrohen plot raste ku nuset dhunojnë burrin e familjen e tij, raste ku djali rreh prindërit, motra rreh motrën, por jo vetëm, pasi në Përrenjas një 51-vjeçar nuk është përmbajtur dhe ka dhunuar me grushte kokës vëllain e tij. Ai është proceduar tashme nga policia për dhunë në familje.

Njoftimi i policisë:

-G. H., 51 vjeç, banues në fshatin Rrajcë, Prrenjas, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka goditur me grushte, në kokë, për motive të dobëta, vëllanë e tij, shtetasin F. H.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃