Një grua ka shkaktuar një ‘rrëmujë’ të madhe në rrjetet sociale, pasi bëri shaka, duke hedhur suplemente në pijen e preferuar të burrit, që nëse e pinte, ai do zgjaste më shumë në një akt seksual.

Një video u ngarkua në TikTok e cila tregonte gruan duke derdhur një shtesë për përmirësimin seksual në pijen e burrit të saj pa e ditur ai.

Videoja është bërë shumë virale në Tik-Tok dhe ka marrë mbi 225 mijë shikime dhe mijëra reagime. Siç shihet edhe nga pamjet, një grua, hedh suplemente në pijen alkoolike të burrit, që ai të ketë një performancë më të mirë seksuale.

Një grua ka ndezur zemërim pasi bëri shaka për futjen e fshehtë të suplementeve në pijen e të dashurit të saj në përpjekje për ta bërë atë të qëndrojë më gjatë në shtrat.

Shumë shikues nuk u argëtuan nga klipi dhe shkuan në seksionin e komenteve për të ndarë mendimet e tyre.

Një video u ngarkua në TikTok e cila tregonte gruan duke derdhur një shtesë për përmirësimin seksual në pijen e burrit të saj pa e ditur ai.

Nuk mendoj se është mirë të bësh diçka të tillë”, ka shkruar një person.

Ai u bë shpejt viral, duke fituar më shumë se 225,000 shikime brenda pak ditësh dhe duke lënë shumë shikues të pakënaqur

Një tjetër shtoi:

Nuk më intereson nëse ajo bëri një shaka apo jo, është ende e çuditshme si dreqin mund të futësh diçka në pijen e dikujt tjetër pa e ditur ai?!.

"Kur keni nevojë për një burrë të vogël për të bërë xhiron sonte", thuhet në tekstin e mbivendosur në TikTok, ndërsa gruaja e paidentifikuar shihet duke vendosur mjaltin vital në një shishe vodka.

@djchose4 😅😅 gone have diabetes but gone be 10 rounds strong. #rounds #honey ♬ Where She At – DJ Chose & Kali & KenTheMan
FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃