Një modele e “Only Fans” është kritikuar për tharjen e tangave të saj gjatë një fluturimi me avion. Modelja 27-vjeçare nga Miami, Florida, i ka lënë pa fjalë përdoruesit e rrjeteve sociale pasi shpërndau një video të saj duke valëvitur të brendshmet e saj mbi ventilatorin mbi sediljen e saj në avion.

Në pamjet e shpërndara në rrjetet sociale ajo shihet e ulur në sediljen e saj dhe me tangat e kuqe lart që supozohet të jenë ato që kishte veshur dhe i tund mbi kokë që të thahen.

Modelja publikoi në Instagram pamjet me 73,000 ndjekësit e saj.

Burimi: unilad. Përktheu dhe përshtati: JOQ ALBANIA

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃