Është vetëm fillimi, por çmimet në jug të vendit po kapin majat. Duket se pushimet-shqiptarëve do u kushtojnë shumë shtrenjtê këtë vit.

Së fundmi një qytetar është shokuar kur ka paguar 54 mijë lekë të vjetra për shezlongun dhe dy cocktails.

Ai shkruan:

Pershendetje Joq, Jugu katastrof pa filluar ende sezoni i veres. Cmimi i shezlloni te Pepperoni njesoj sa dhoma qe ke rezervuar ne hotel. 7000 cadrat per 4 veta 3000 cadrat e thjeshta per 2 veta

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃