Policia ka publikuar të gjithë emrat, që rrëfimi i Nuredin Dumanit, do i çojë pas hekurave. Sipas Policisë dhe SPAK janë 8 grupe kriminale, të cilat kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin.

Personat që Nuredin Dumani ka nxjerrë janë:

Ardian Uzuni

Alton Ndoci

Skerdi Tasi

Erion Alibej

Iliarjan Peci

Petrit Qoli

Agron Qoli

Agron Qafa

Asllan Plaku

Enver Diva

Besian Xhixha

Leonard Palushi

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.

Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃