PANORAMA PLUS/ Megjithëse asgjë nuk është e vërtetuar, “Dubai Porta Potty” është ende temë diskutimi në rrjetet sociale ku shumë nga vajzat e njohura të showbizit shqiptar kanë reaguar pas akuzave nga ndjekësit. Pas Encës dhe Kejvina Kthellës, ka reaguar edhe këngëtarja Linda Halimi.

Këngëtarja publikoi në InstaStory një mesazh ofendues që ka marrë në llogarinë e saj nëTikTok, ku një ndjekës që i shkruante se “të gjitha femrat shqiptare janë bërë pasura”, nga “Dubai Porta Potty”

“Të gjitha ju femrat shqiptare keni bërë lekë, duke ju ngrënë m*tin live sheikëve të Duabit. Tani ju dalin të zezat nëpër Tik-Tok të gjithave”- shkruan ndjekësi.

Këngëtarja e ka bërë publik mesazhin teksa shkruan:

“Komentet në Tik-Tokun tim, të bëftë mirë Nicky

Ditët e fundit filloi të hapet me shpejtësi një thashethem se kjo dukuri po ndodh në Dubai. “Dubai Porta Potty” thuhet se lidhet me influencers dhe vajzat e tjera të reja që në këmbim të parave ose dhuratave lënë të tjerët të kryejnë jashtëqitjen dhe urinën sipër trupit dhe fytyrës (përfshirë edhe gojën).

LEXOJE TE PLOTE TE PANORAMA PLUS

© Panorama.al
Get CyberSEO Lite (https://www.cyberseo.net/cyberseo-lite) - a freeware plugin for WordPress to pull full-text RSS articles 📃